MENU
Úvodní strana » Služby » Oprava autoskla

 Oprava autoskla

Jízda s prasklým čelním sklem je v mnoha směrech riskantní, mimo jiné vám při jízdě s prasklým čelním sklem hrozí sankce. Podle zákona hrozí sankce ve chvíli, kdy je prasklina či jiné poškození v místech dosahu stěračů větší než dva centimetry. Pokud si nenecháte čelní sklo opravit nebo vyměnit, ve správním řízení vám hrozí 5 trestných bodů a pokuta ve výši 5 až 10 tisíc korun.
 

Oprava či výměna autoskla?

Ne vždy je nutná konvenční výměna autoskla, která vlivem lidského faktoru představuje pro vozidlo potenciální riziko poškození karoserie a netěsností. Mnohdy stačí čelní sklo opravit. Jakmile si dáte prasklé čelní sklo opravit riziko sankce mizí. Místo poškození není téměř vidět – když o tom nebudete vědět, nenajdete ho. Problémy nehrozí ani na stanici technické kontroly, jelikož po provedení opravy od nás obdržíte atest v podobě kartičky o velikosti platební karty, která je brána jako doklad o garanci pevnosti skla. Navíc z připojištění čelního skla každá pojišťovna opravu praskliny 100 % zaplatí, tedy není nutné hradit spoluúčast.
 

Oprava autoskla do 60 minut

Velkou výhodou opravy oproti konvenční výměně autoskla je rychlost. Pomocí kvalitních nástrojů dokážeme opravit praskliny do 60 minut. Během této krátké doby jsme schopni dosáhnout obnovení původní pevnosti a stability autoskla. Neváhejte se na nás obrátit. Naše společnost Car Glass International Ltd. je autorizovaným opravcem čelních skel německé společnosti PS Service Systeme GmbH, která je v současné době světovým lídrem v oblasti vývoje a výroby technologie určené na opravy prasklin čelních dvouvrstvých autoskel.
 
Poradíme vám, jak co nejlépe vyřešit prasklé čelní sklo na vašem vozidle, přiblížíme a osvětlíme  problematiku oprav čelních skel v kvalitě Mercedes-Benz a BMW a zároveň objasníme původ některých negativních informací, které se v souvislosti s opravami autoskel v minulosti vytvořily. Navíc díky intenzivnímu vývoji technologie PS Service Systeme GmbH dokážeme ve velmi dobré kvalitně opravit autosklo s minimálním ohledem na stáří a tvar praskliny. Zavolejte nám, napište e-mail nebo si u nás udělejte online rezervaci. Vše vám ochotně vysvětlíme.

 

ZÍSKEJTE BONUS

až 1500 Kč nebo dálniční známku

REZERVOVAT

POBOČKA PRAHA 10
Kutnohorská 288/82
109 00, Praha 10
tel.: 739 555 400
praha10@autosklo24.cz

Pobočka Praha 10

POBOČKA PRAHA 4
Na Lysinách 84/55
147 00, Praha 4
tel.: 739 555 401
praha4@autosklo24.cz

Pobočka Praha 4

POBOČKA JIČÍN
Holín 150
506 01, Jičín
tel.: 739 555 402
jicin@autosklo24.cz

Pobočka Jičín